PROČ KOŤÁTKO S PP?

Rozhodně se koupí kotěte s PP nezavazujete k výstavám a chovu, to je jen mýtus. O tom jestli se chcete věnovat chovu a výstavám nebo chcete koťátko jako společníka tzv. mazlíčka si předem rozmyslete.

Koťátka vyrůstají s námi v bytě, leží s námi v posteli, okupují naši sedačku a bereme je jako rovnocenné členy domácnosti. Odcházejí od násmezi 14. -16. týdnem, kdy jsou již samostatná, řádně naočkovaná, odčervená, socializovaná, naučená používat kočičí wc a škrabadlo a jsou zvyklá na běžný ruch domácnosti. Nový majitel si s koťátkem odnáší i malou výbavičku pro první dny (stelivo, granulky a konzervičky, na které je koťátko zvyklé, CD s fotografiemi od narození a spousty rad).

Pokud máte zájem o koťátko od nás, napište nám i pár slov o sobě, Vaší rodině, zda máte již zkušenosti s kočičkami, co od nového 4nohého kamaráda čekáte, zda se chcete věnovat chovu, nebo chcete koťátko jen jako společníka. Velmi nám záleží na osudu našich koťátek. Uvítáme i nezávaznou návštěvu, kde si můžete s koťátky pohrát a zodpovím Vám ráda a další dotazy

.